Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 19 common:people_all_forms
Official name:
Андріївська гімназія ЗЗСО І-ІІ ступенів Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області
EI type:
General education institution
Locality:
с. Андріївка
Address:
42078 Сумська область Роменський район село Андріївка вулиця Новоселиця, зо
phone number:
97-2-45 (учительська)
andriyivskiynvk@ukr.net

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашої школи!

На днях в Андріївській гімназії відбулася зустріч здобувачів освіти з представниками ДСНС.
Артем Олегович Сорока, провідний інспектор відділу запобігання НС Роменського РУГУ ДСНС України в Сумській області, провів інформаційно-роз'яснювальну бесіду з безпеки життєдіяльності та мінної безпеки для учнів початкових класів, в ході якої учасники ознайомилися з правилами поводження з вибухонебезпечними предметами.
Закінчилась зустріч відповідями представника ДСНС на усі запитання, які виникли у слухачів.

23 травня о 12:19 | Ізюменко Н. І. | no comments

21 травня - Міжнародний день чаю. Цей напій люди вживають щодня. За чашечкою чаю ми спілкуємося з друзями, відпочиваємо, працюємо. Сьогоднішня наша ранкова зустріч пройшла за чаюванням. Педагоги із задоволенням виконували вправи "Запрошення до чаю", "Правда чи фейк", складали сенкан та створювали мандалу на чашечці чаю. Тож нехай чаювання приносить користь нашому фізичному та психічному здоров'ю.

22 травня о 13:55 | Ізюменко Н. І. | no comments

У період з 13 по 19 травня в Україні відбувся перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану", метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю здобувачів освіти та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
У рамках тижня класними керівниками та вчителем основ здоров'я проведені різноманітні заходи відповідно до розробленого плану: перегляд мультфільмів та відеороликів "Азбука дорожнього руху", усний журнал "Азбука доріг. Школа Світлофора", вуличний марафон «Правила дорожнього руху вивчаємо – в біду на дорозі не потрапляємо», година спілкування "Увага на дорозі - життя у безпеці", єдиний національний урок на тему «Безпечна дорога додому», вікторина «Знаємо, навчаємо, виконуємо», урок-презентація "Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність", QR-квест «Безпека на дорозі».
Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

22 травня о 13:53 | Ізюменко Н. І. | no comments
Wall
Only authorized users can leave comments.