Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 19 чоловік

Новини

Державна служба України з надзвичайних ситуацій пропонує три навчальних відеороликів і чотири аудіоролики соціального спрямування, що створені в рамках реалізації спільної інформаційної кампанії ДСНС, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди».
Відео- та аудіоролики створено з метою підвищення рівня обізнаності, збереження здоровʼя й життя дітей та їхніх батьків і захисту від небезпек, які чатують узимку під час війни: вибухонебезпечні предмети, що можуть ховатися під листям і снігом, крига на водоймах і неосвітлені внаслідок регулярних вимкнень електроенергії дороги. Яскрава комунікація охоплює три важливі теми й позиціонує ризиковану поведінку як антитренд, подаючи правила в розважальній формі з використанням підліткового сленгу й релевантних прикладів, а також вчить алгоритмів дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Їх автори переконані: ці матеріали можуть стати важливим елементом навчальної роботи, оскільки сприяють формуванню в дітей і підлітків відповідальної поведінки та розуміння ризиків зимового сезону.
Посилання на відеоролики: https://drive.google.com/.../1KLfu-FPbmwcNmEOmJ...
Посилання на аудіоролики: https://drive.google.com/.../1XxhF-3IhxRAutgqH-b4IAd...
htps://drive.google.com/drive/folders/1KLfu-FPbmwcNmEOmJ - S2aER27zRQ0oQo
https://drive.google.com/crive/folders/1XxhF-3IhxRAutgqH-b4lAd-QRpKkZHZg
https://dsns.gov.ua/uk/news/ostanni-novini/spilno-do-bezpeki-zimovi-prigodi-bez-skodi

Кампанія «Разом навчаємося і зростаємо» підвищує обізнаність українців про
допомогу Євросоюзу в сфері освіти
Основні напрямки кампанії:
1. Ремонт і відбудова шкіл:
- Забезпечення безпечних умов навчання.
- Створення середовищ, які сприяють інноваційному та якісному навчанню.
2. Освітні проєкти:
- Підвищення обізнаності учнів та батьків щодо мінної небезпеки.
- Організація навчальних та соціальних ініціатив для розвитку сучасних навичок серед молоді.
Міністерство культури та стратегічних комунікацій України поширює аудіовізуальні матеріали, з якими можна ознайомитись за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1biwWxSZBW_x1yxJIbsO6G83dIYkJ1SNp.

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої гімназії потрібно було підготувати казкову атмосферу - прикрасити новорічну ялинку гірляндами та іграшками. Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. Чарівне дійство завітало і до учнів нашої гімназії.

Новорічні та різдвяні свята завжди асоціюються зі сміхом та веселощами. Незважаючи на труднощі, хочеться дарувати радість і гарний настрій нашій малечі. Саме напередодні новорічних свят чарівне дійство завітало до нашого закладу. Діти, одягнені у різноманітні новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Було дуже радісно, бо дитячі щирі посмішки, очі з вогниками та метушливі рухи, створювали атмосферу запального новорічного дійства, надію у краще майбутнє. Кожна дитина отримала солодкий подаруночок

Вихованці гуртка "Фантазія" художньо-естетичного напряму поповнили скарбничку своїх нагород дипломом від творчого об'єднання "Перлина Мистецтва". Дякуємо організаторам конкурсу, а діткам бажаємо подальших творчих здобутків!— з Перлина Мистецтва.

20 грудня 2024 о 12:59 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

7 грудня ми відзначаємо свято, що вшановує один із найголовніших символів нашої культури — хустку. Вона є оберегом, ознакою жіночої мудрості, краси й приналежності до рідної землі.
У межах святкування Дня української хустки здобувачі освіти Андріївської гімназії долучилися до челенджу "Зроби фото з хусткою", щоб вшанувати цей прекрасний символ української культури
Хустка — це не просто аксесуар, а цілий всесвіт, переплетений кольорами, орнаментами та історіями поколінь. Кожна має своє значення: в радості, в горі, в любові.

11 грудня 2024 о 13:32 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

День Збройних сил України - одне з найважливіших свят під час війни. Здобувачі освіти Андріївської гімназії підготували відеопривітання для ЗСУ "Лист Святому Миколаю - теплий оберіг".
Хай буде сильною рука,
Міцними будуть хай війська,
Нехай здоров’я – як та криця,
Хай служба завжди – як годиться!

11 грудня 2024 о 13:30 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми.
Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою.
Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом − звернути увагу суспільства на цю проблему. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка була задумана весною 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Проект «Червона стрічка» символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.
Сьогодні вже немає людини, яка б не чула про ВІЛ, СНІД. Багато людей в Україні вважають себе обізнаними з цього питання. Проте більшість молодих людей вважають, що ця проблема – це щось далеке, що вона їх не стосується і не буде стосуватися в майбутньому. Факти доводять протилежне – кожного року фіксують все більше випадків захворювань на СНІД.
Незважаючи на успіхи медицини, ВІЛ/СНІД все ще залишається невиліковною хворобою. Сьогодні ВІЛ - це не вирок. Люди, які живуть з вірусом імунодефіциту, можуть жити звичайним життям, народжувати дітей, працювати, подорожувати тощо. Достатньо вчасно вживати ліки. Завдяки успішним державним закупівлям через міжнародні організації, Україна повністю забезпечує лікування усіх хворих на ВІЛ антиретровірусноютерапією (АРТ). Якщо ВІЛ-інфекція діагностується вчасно, відразу розпочинається АРТ і надається необхідне лікування пацієнту, а відтак людині гарантується якісне та повноцінне життя.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом - це важлива нагода для підняття поінформованості молоді, широких верств населення про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, звільнення від наркотичної та алкогольної залежності.

11 грудня 2024 о 13:25 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

Щороку, з 25 листопада по 10 грудня, Україна долучається до міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», щоб привернути увагу суспільства до проблеми насильства у всіх його проявах.
Ця акція є частиною глобального руху, що стартує у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства (25 листопада) і завершується у День прав людини (10 грудня). Символічні дати нагадують нам, що насильство — це порушення прав людини, яке вимагає негайної уваги та дій.
25 листопада здобувачі освіти Андріївської гімназії долучилися до важливого челенджу "Розірви коло насильства", щоб висловити свою позицію та закликати до змін.
Цей челендж став важливим кроком у формуванні свідомості учнів про відповідальність кожного у боротьбі з насильством. Ми щиро віримо, що такі ініціативи допомагають створити атмосферу підтримки, довіри та взаєморозуміння.

27 листопада 2024 о 12:37 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

В останню суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років.
У 2024 році ця дата припадає на 23 листопада.
Сьогодні здобувачі освіти та працівники Андріївської гімназії долучилися до акції «Запали свічку пам’яті», вшанувавши жертв Голодомору – однієї з найтрагічніших сторінок в історії нашого народу.
Зі свічками в руках та теплом у серцях ми згадали мільйони невинних людей, які стали жертвами геноциду. Ця акція нагадує нам про важливість збереження пам’яті про минуле, аби подібні трагедії більше ніколи не повторювалися.
Дякуємо кожному, хто сьогодні запалив свою свічку пам’яті. Разом ми зберігаємо історію та вшановуємо тих, хто більше ніколи не побачить світанку.

27 листопада 2024 о 12:35 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

Сьогодні виповнюється важлива дата нашої новітньої історії — 1000 днів, протягом яких Україна демонструє всьому світу незламність, мужність і єдність. Це 1000 днів боротьби за свободу, гідність і майбутнє.
В нашій гімназії відбувся патріотичний захід з нагоди виповнення 19 листопада 2024 року дати (тисяча днів) від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну під назвою «Ціна свободи». Здобувачі освіти та вчителі зібралися, щоб вшанувати героїзм нашого народу, згадати важливі моменти боротьби за незалежність і подякувати тим, хто наближає нашу Перемогу.
Захід залишив теплий слід у серцях усіх присутніх, нагадавши, що разом ми здатні подолати будь-які виклики.
"Ці 1000 днів показали, наскільки ми сильні, коли об’єднані. Наші здобувачі освіти — майбутнє країни, і ми віримо, що завдяки їхній любові до рідної землі Україна буде процвітати".
Слава Україні!

21 листопада 2024 о 13:07 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО 1995 року Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.
Напередодні здобувачі освіти та працівники Андріївської гімназії взяли участь в інтерв'ю "Що таке толерантність?".
Всі ми різні - всі ми рівні, тож будьмо толерантними!

15 листопада 2024 о 13:47 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

З 11 по 15 листопада в Андрївській гімназії був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху, до якого долучилися всі здобувачі освіти. Для учнів 1-4 класів проведено виховний захід «Цікаві ігри граю – Правила Дорожнього Руху вивчаю», для учнів 6-9 класів - бесіду «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність», для учнів 1-9 класів - конкурс-виставку малюнків «Правила дорожнього руху знай — життя та здоров’я зберігай».
Протягом Тижня ми вдосконалили знання правил безпеки дорожнього руху.

15 листопада 2024 о 13:46 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

Здобувачі освіти Андріївської гімназії долучились
до акції "Зігріймо Захисника", організованою Молодіжною Радою при Андріяшівській сільській раді і зібрали м'які іграшки, наповнені синтепоном для пошиття подушок і спальників для наших захисників.

14 листопада 2024 о 13:30 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

13 листопада весь світ відзначає Всесвітній день доброти. Це свято призначене для того, щоб розпалювати доброту в серцях людей та сприяти створенню дружнього та теплого суспільства.
З нагоди цього дня практичним психологом Андріївської гімназії було проведено ряд заходів: для учнів 1-4 класів - година психолога "Добро очима дітей", для учнів 6 класу - бесіда "Щастя - творити добро", а з учнями 7-9 класів - година спілкування "Від щирого серця даруй доброту".
На перерві,на всіх поверхах гімназії утворився "Ланцюжок доброти" до якого долучилися здобувачі освіти та працівники освітнього закладу.
Бажаємо бути добрими не тільки в цей день, але й щодня,причому безмежно і безкорисливо.

13 листопада 2024 о 13:59 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

Цьогоріч Україна вдруге відзначатиме День української писемності та мови 27 жовтня.
Напередодні цього свята 25 жовтня колектив та здобувачі освіти Андріївської гімназії приєдналися до святкування Дня української писемності та мови з особливим запалом: взяли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності під назвою "Магія голосу", доводячи свою віру в важливість збереження та розвитку рідної мови.
Нам важливо пам'ятати, що українська мова – це не просто інструмент спілкування, але і наша історія, культура та ідентичність. І святкування Дня української писемності та мови надає нам чудову нагоду звернути увагу на цю надзвичайно важливу складову нашого спільного успіху. Нехай українська мова завжди залишається нашим духом, душею і піснею, що об'єднує нас і надихає на досягнення перемог.

8 листопада 2024 о 11:54 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

В організмі здорової людини міститься 25 – 35 мг йоду. Втім, така незначна кількість цього хімічного елементу відіграє провідну роль, адже більша частина його знаходиться в щитоподібній залозі — головному регуляторі обміну речовин. Якщо йоду недостатньо, щитоподібна залоза виробляє мало необхідних гормонів. Такий стан називають гіпотиреозом або йододефіцитом. 21 жовтня відзначено в календарі як Всесвітній день йододефіциту. Ця подія покликана інформувати громадськість про потребу в йоді та роз’яснювати негативний вплив йододефіциту на здоров’я людини.
Щоб уникнути йододефіциту, до щоденного раціону слід включити морепродукти (мідії, кальмари, креветки, ікру), білу рибу (минтай, хек, тріску та ін.), морську капусту (ламінарію), овочі (картоплю, редиску, часник, буряк, томати, баклажани, спаржу, зелену цибулю, щавель, шпинат), фрукти (банани, апельсини, лимони, дині, чорноплідна горобина, ананаси, хурму, фейхоа). Йод також міститься у яйцях, молоці, яловичині, волоських горіхах.Наявність йодного дефіциту виявити легко. Першими сигналом для хвилювання може послужити відчуття постійної втоми, підвищена стомлюваність і млявість, пригнічений настрій і неуважність, відчуття болю у серці й часта задуха. Якщо волосся стало тьмяним і слабким, температура тіла нижча за 36,5 градуса, це також є підставою, щоб звернутися до лікаря.
Отже, бережіть своє здоров’я, здійснюйте профілактику і не займайтеся самолікуванням !

22 жовтня 2024 о 13:32 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

Роменське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує: щодо обігу непридатного масла ТОВ «Атлант груп».
Звертаємо Вашу увагу, що на просторах інтернет маркетплейсів Prom, Rozetka та Епіцентр здійснюється реалізація масла «Українське» 82,5% жирності з пастеризованих вершків а також масла «Українське» із свіжих вершків 82,5% жирності.
За інформацією, зазначеною на маркуванні масла, адреса потужності виробника ТОВ «Атлант груп», вул. Івана Павла,3/2, м.Суми згідно даних реєстрів, потужності з виробництва масла за вказаною адресою не зареєстровано.
Враховуючи вищевикладене, просимо звернути увагу на наявність такого масла у постачальників які забезпечують продуктами харчування заклади освіти.
Уразі виявлення фактів реалізації, обігу чи пропонування до реалізації масла ТОВ «Атлант груп» негайно інформувати Роменське управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

22 жовтня 2024 о 13:08 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів

Всесвітній день ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня, щоб звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини, та для підтримки людей з подібними захворюваннями.
Основна мета – скоротити поширеність захворювань, пов’язаних з психічними розладами: депресивні стани, фобії, розлади особистості тощо.
Окрім того, Всесвітній день ментального здоров’я спрямований на підтримку людей, які переживають скрутні часи та потребують сили волі й характеру, які б допомогли їм впоратися з будь-якими життєвими труднощами.
У Андріївській гімназії відзначили цей день,психологом було проведено уроки з ментального здоров'я,а учні початкових класів приєдналися до Всеукраїнського флешмобу "Руханка сили".Учні 6-9-х класів і педагогічний колектив Андріївської гімназії із задоволенням долучилися до флешмобу-практики "Моментал".
Це був момент турботи про себе,який допоміг нам всім налашуватись на спокійний і врівноважений лад.

14 жовтня 2024 о 14:00 | Ізюменко Н. І. | немає коментарів