Візитка

" Ромашкою" садочок наш зоветься

Оздоблений любов'ю і теплом

Малеча завжди радісно сміється

Адже зростають в казці тут вони гуртом.

Шановний колектив працює вміло,

Краплинка за краплинкою дає знання,

А вихованкі ці знання уміло

впровадять у своє життя

Чи часто ми замислюємося над тим , якою виросте людина майбутнього ? Адже саме вона- ця людина, котра ходить в наш дошкільний підрозділ, росте у Вашій родині, і ми з вами разом займаємося її розвитком і вихованням.

Так від кого ж залежить наше з вами майбутнє? Так,так від наших з Вами спільних зусиль.

Наша людина майбутнього ще дуже мала, мало знає, погано орієнтується в світі людських почуттів і взаємин. Їй ще дуже мало років, але вона вже особистість.

Дитина- квітка, а ми з Вами – садівники. Саме нам з Вами необхідно створювати умови, щоб з маленького зросту , посіяного батьками , зросла прекрасна квітка . Така сьогоднішня дійсність, що в дитячому садку дитина проводить більшу частину свідомого дошкільного життя.

Тому перед нашим колективом стоїть дуже відповідальне та важливе завдання – виховання і розвиток наших дітей. Для того, щоб успішно впоратися з цим завданням ми намагаємося використовувати ввесь свій духовний і педагогічний потенціал. А Вам хочемо нагадати, що успіх у справі повноцінного розвитку та виховання дитини залежить від нашого  з Вами дружнього союзу- взаємодії « педагог- дитина-родина».

Садок дитячий – другий дім,

Так добре й затишно у нім.

Там вихователі веселі,

Там є чудові каруселі,

Там стіни теплі і затишні –

Свята й розваги завжди пишні.

Як добре жити в дитсадку.

Прийшов - вітайся: «Добрий ранок!»

Мий руки і куштуй сніданок.

Немає часу на ниття,

Бо ждуть цікаві заняття:

Музичне, ліпка, малювання,

Ще й порахуємо старанно,

Розучим вірш, розкажем казку.

Спіймати м'ячик? Та будь ласка!

Що ще? На вулицю - гуляти,

В рухливі ігри дружно грати.

Ось «Гуси-гуси», «Коровай»,

«Автомобілі» - обирай.

Обід. Поспати не забув.

Так не помітно день минув!

Дошкільний підрозділ знаходиться в складі Андріївської гімназії, яку очолює директор Катрич К.М.

Створена одна різновікова група «Ромашка», яку відвідують діти віком від 3-6 років. Колектив підрозділу працює над створенням всіх необхідних умов для ефективного проведення освітнього процесу. Освітній процес здійснюється  за освітньою програмою  для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

Головний закон дошкільного підрозділу: «Щодня з дитиною. Починати з радістю. Завершувати- миром».

Головний принцип роботи «Спочатку любити - потім навчати!»

Головна мета: Раннє виявлення і розвиток дитячих здібностей: здивування- навчання- творчість. Створення умов  для зростання активної , життєрадісної, творчої особистості , вихованої, чемної, привітної дитини, яка шанує батьків, рідних, свій край, рідну мову, змалечку прилучається до традицій і звичаїв свого народу, основних морально-етичних цінностей та світової культури.

В селі Андріївка серед мальовничих верб, на узліссі лісу, де навесні зачаровував вишневий та яблуневий цвіт, влітку п'янили душу запах матіоли та ромашок, восени килим опалого листя, а взимку кружляння чарівних сніжинок, тут і притаївся дитячий садочок, де завжди було шумно та весело, лунав дитячий сміх. Очолювала колектив Андріївського садочка тиха , привітна жінка Проценко Марія Іванівна. Вона пропрацювала на посаді завідуючої з 1955 по 1990 рік. Вихователем в той час працювали Яровчук Антоніна Григорівна, повар Свідерська Олександра Павлівна, нянею Миленко Анна Марківна. Пізніше стала працювати вихователем Підпорінова Віра Михайлівна. З 1990  по 1994 роки керувала закладом Бугайова Алла. Ще декілька місяців цей заклад очолювала Малиш Наталія Миколаївна. В 1995 році заклад призупинив свою роботу.

Гарне зовні, затишне в середині приміщення, яке випромінює тепло і гостинність, це Андріївська середня школа, яка в 1998 році прийняла у свою сім ю перших вихованців, де почали працювати з дітками вихователі Опришко О.М. та Кричфалушій Н.І. Ще вихованням дітей займалися Малиш Н.М., Даниленко С,В., Завадько О.М. Басараб Г.М. В 2003 році було відведено окреме крило для дошкільнят. З вересня 2018 року переступили поріг нашого садочка малюки з сусіднього села разом з вихователем Яремків В.М. І на даний час дошкільний підрозділ для наших діток – це рідний дім. Тут їх люблять, плекають, навчають і виховують. Це країна добра і радості.

Також ми сподіваємося , що на нашому сайті Ви знайдете відповіді на будь-які Ваші запитання про нас. Для зручності , наш сайт розділений на сторінки , в кожній з яких міститься достатньо повна інформація про роботу нашого підрозділу. Будемо раді Вашим відгукам, зауваженням і пропозиціям.