|
Чому діти діляться відвертим контентом та чи є законним перегляд та поширення таких фото та відео?
Правила спілкування з немовленнєвою дитиною
Про важливість сімейних ритуалів
Вітаємо!
Іноді найпростіше рішення для батьків - це дати дитині гаджет. Тоді батьки зможуть займатися своїми справами, і хоча б трохи перепочити. В Україні 92 % дітей у віці до 12 років уже є постійними інтернет-користувачами. Фахівці відзначають, що дітям віком до трьох років батьки повинні максимально обмежити час, який ті проводять з гаджетами. У цьому віці у малюка ще немає потреби у спілкуванні через інтернет, тому сміливо забирайте телефони та вимикайте телевізор, якщо є можливість зайняти дитину чимось цікавим.
Запрошуємо на вебінар "Батьківські контролі для захисту дитини від онлайн-ризиків"
Команда громадської організації #stop_sexтинг запрошує вас взяти участь у вебінарі на тему: "Батьківські контролі для захисту дитини від онлайн-ризиків", що відбудеться у YouTube у четвер 9 листопада о 19:00
Під час навчання ми розкажемо про основні онлайн-ризики для дітей в інтернеті, як працюють батьківські контролі у соціальних мережах та на різних гаджетах. Розберемо, що саме батьки можуть контролювати та яким чином, які інструменти допоможуть захистити дитину від небажаного контенту або небажаного спілкування з незнайомцями. І головне, як це робити екологічно, щоб не погіршити відносини з дитиною.
Крім того, під час вебінару спеціалісти представлять посібник для батьків: "Батьківські контролі для захисту дитини від онлайн-ризиків".
Щоб зареєструватись та відвідати вебінар, заповніть цю анкету та долучайтеся за лінком. До зустрічі!
Шановні освітяни, ми будемо вам неймовірно вдячні, якщо ви зможете поширити цю інформацію серед батьків у чатах та месенджерах!
Алгоритм дій під час виявлення домашнього насильства
Ознаки того, що дитина потерпає від булінгу
Інспектор з ЮП СП Роменського РВП ГУНП в Сумській області
лейтенант поліції
Мельник Крістіна Миколаївна
Мельник Крістіна
Якщо вас з’явилися проблеми у стосунках з дітьми, в навчанні, спілкуванні, ви можете звернутися до практичного психолога онлайн. Для цього необхідно написати на електронну скриньку довіри skrunkadoviruandriivka@gmail.com Задати питання, яке вас цікавить. Практичний психолог опрацює ваш запит і обов’язково надасть на нього відповідь. Питання можна задавати анонімно і відкрито. Вся інформація конфіденційна.
Батьки є першим прикладом для дітей в усьому. Діти переймають звички та поведінку своїх батьків. Якщо все життя батьки займалися спортом не зловживли алкоголем то і діти вестимуть здоровий спосіб життя. Якщо діти завжди бачили шанобливе ставлення, турботу підтримку зі сторони батьків - вони з повагою ставитимуться до найрідніших людей. Головне дати правильне "коріння" для своїх дітей.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідніст
М. Чернишевський
Актуальні проблеми сьогодення та як їх вирішити?
1. Коронавірусний булінг. Як пояснити дітям, що хворіти – не соромно
2. Пам'ятка для батьків : «ДІТИ. ІНТЕРНЕТ. МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК»
3.Серял для батьків "Безпека дітей в інтернеті"
4. Рекомендації батькам щодо профілактики посттравматичних стресових розладів у дітей
5. Рекомендації батькам щодо профілактики агресивної поведінки
6.Відео "Як знайти спільну мову з підлітком"
7. Відео: "Що таке дитиноцентризм та як не загубити власне життя"
8. Відео: "Поради психолога, статеве виховання"
9. Поради психолога: Дистанційне навчання на карантині
10.Що робити, якщо дитина розповіла вам про насильство над нею, і яких правил безпеки навчити