Новини ДНЗ

Date: 6 лютого 2023 о 16:14, Refreshed 10 травня о 14:04

10.05.24    « Мама – берегиня роду»

Сьогоднішній день ми присвятили мамам. Разом з дітками затанцювали таночок для мам, прослухали оповідання В. Сухомлинського « Найгарніша  мама», складали розповіді про маму, грали в дидактичну гру « Як порадувати маму».

03.05.24      Великдень свято радості

Напередодні Великодня в дошкільному підрозділі пройшли тематичні заходи. Проводились бесіди і пізнавальні заняття з вихованцями на тему: «Свято світлої Пасхи», розповідались таємниці писанки, казки та легенди, вивчали віршик за мнемотаблицею «Великодні писанки». А найцікавішою формою роботи для дітей було створення  власних писанок.

15.04.24     Тиждень з основ безпеки життєдіяльності

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій ситуації.

10.03.24   Шевченка пам'ятаємо - його вірші читаємо

Наш Тарас – історія жива. Україну так любив Шевченко, він у рими так складав слова, що гаї співали, небо, квіти, і річки співали, і поля. Так Тарас любив країну, діти, що співала разом з ним земля….

07.03.24    8 Березня - найперше свято весни

Наші вихованці дивували своїми дзвінкими й радісними голосочками всіх присутніх.

27.02.24 "Моя родина- це вся Україна "

Сім 'я – основа основ: придивись – і побачиш в ній всі кольори веселки. Прислухайся – і почуєш прекрасну музику, повір – і відкриється диво.

21.02.24       День рідної мови

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи справжню людину, кожен з нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.

22.01.24       День соборності

В нашому дошкільному підрозділі на честь святкування Дня Соборності та Свободи України була проведена бесіда на тему: «Моя Україна – у серці єдина», що мала на меті виховувати у дітей почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі.

29.12.23  " Новий рік- це казка для малечі"

Новий рік – цю казка для малечі, це свято, на яке з нетерпінням чекають діти, бо знову починають вірити в чудеса.

13.12.23  Благодійний фестиваль " Діти- дітям"

Разом з дітками зробили добру справу.

07.12.23  " Мамина хустина - оберіг родини"

На занятті ми мандрували у чарівний світ хустки, у далекий світ наших бабусь та прабабусь.

06.12.23  " Святий Миколай, нам добрими та чемними рости допомагай"

Зимовий період – найулюбленіший час більшості дітей. Бо саме взимку – найбільше свят і омріяних подарунків,  іграшок та солодощів.

01.12.23 " Вже перший сніг кружляє над землею"

Взимку у всіх з являється справжній святковий настрій, а також посилюється віра у чудеса. Спостереження в природі завжди збагачують досвід дітей новими знаннями та приємними враженнями. А коли ще й можна зловити сніжинку, то радісні емоції переповнюють малюків.

18.10.23 " Королева Осінь"

Осінь – чарівниця

Знов прийшла до нас,

Знов танцює листя на асфальті вальс.

Чарівниця вбрала в золото весь парк.

20.09.23   " Різнобарвні акорди осені"

06.09.23   "Спорт - запорука здоров'я"

Виставка малюнків  «Охорона праці- запорука життя!»

02.02.2023.

Прогулянка зимовими стежками.

Порошить метелиця

Білим снігом стелиться

23.01.2023

Головним символом Дня Соборності України є ланцюжок з людей, що взялися за руки. Він символізує силу й міць волелюбного народу, як могутня річка починається з маленького струмочка так і непоборна нація починається з маленької людини.

21.01.2023.

Одне з найбільш незвичайних свят- Міжнародний день обіймів. Обнімашки люблять всі - і діти , і дорослі, і навіть тварини. Це не тільки дуже добре , але й корисно для здоров'я

23.12.2022.

Новорічний ранок у дошкільному підрозділі – це чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку . В цей день малята перетворилися на казкових гномів та лісову красуню Білосніжку. Піснями, танцями створили святкову незабутню атмосферу.

19.12.2022.

В цей день з нагоди Дня Святого Миколая був проведений святковий ранок разом з учнями гімназії. Діти підготували розважальну програму  наповнену піснями, віршами, іграми та конкурсами. На завершення до дітей завітав Миколай з песом Патроном , потішивши усіх смаколиками.

09.12.2022.

STOP Булінг.Ми проти насильства.

07.12.2022.

В нашому дошкільному підрозділі було проведено заняття до Дня української хустки на тему «Хустка - хустинонька». З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності , вірності, а також оберегом. Започаткування Дня української хустки сприяє збереженню та  відродженню українських традицій.

06.12.2022.

Інсценізація  казки «Рукавичка».

Під час проведення казочки , намагалися створити умови для розкриття індивідуальності кожної дитини в ролі, закріплювали навички правильної вимови , підвищували мовну комунікативну  культуру , емоційну виразність мови. Виховували доброзичливі стосунки між дітьми.

Ми зробили годівнички

Для горобчика й синички

Корму також принесли,

Щоб голодні не були

Крихти хліба і жовток

Ще й насіннячка ,сирок.

23.11.2022.

«На дорозі, в полі , вдома все безпечне , все знайоме»

07.10.2022.

Золота красуня- осінь чарівниця !

По землі ступає , золотом іскриться.

В жовте і червоне листячко фарбує

І картини дивні , чарівні малює.

27.09.2022.

Виставка дитячих робіт з овочів і фруктів та квітів                     на тему : «Осінні фантазії»

06.09.2022.

«Спорт- здоров'я, спорт- це сила ,що дають всім дітям крила!»