Новий навчальний рік!

Дата: 18 березня 2020 о 07:18
Автор: Катрич К. М.
105 переглядів

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ, У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ АНДРІЯШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

АНДРІЇВСЬКА ГІМНАЗІЯ – ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ

НАКАЗ

12.03.2020                                       с. Андріївка                         № 01-08 /4-АГП

Про тимчасове призупинення

навчально-виховного процесу

в навчальному закладі

На підставі рішення Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти, наказу №02-г від 12.03.2020 року по відділу освіти, молоді та спорту, культури, у справах дітей виконавчого комітету Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області

НАКАЗУЮ:

1. Тимчасово призупинити навчальний процес у начальному закладі з 12 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року в зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації , спричиненої коронавірусом (COVID-19).
  2. Затвердити заходи щодо організацію роботи закладу в умовах карантину (додаток 1).
  3. Затвердити план роботи педагогічних працівників щодо засвоєння учнями навчального матеріалу в умовах карантину (додаток 2).

4.     Організувати проведення позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу, зокрема з питань пожежної безпеки, електробезпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об’єктах тощо.

5.     На педагогічній раді вирішити питання щодо неперервності навчально-виховного процесу  шляхом вибору і застосування будь-якої (доцільної) із форм  дистанційного навчання, застосовуючи сучасні комунікаційні технології: Internet, офіційний Веб-сайт закладу, соціальні мережі або шляхом ущільнення навчального матеріалу.

6.     Щоденно висвітлювати на сайті свого навчального закладу заходи  щодо забезпечення виконання навчальних програм, у тому числі шляхом запровадження елементів дистанційного навчання (Viber та в інших соціальних мережах).

7.     Перенести на інші терміни проведення запланованих спортивно-масових та розважальних заходів.

8.     Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                                                       К.КАТРИЧ

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.