Уроки для всіх класів
О 10:00 СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН: РОЗКЛАД І ТЕМИ УРОКІВ НА ТИЖДЕНЬ, ПОСИЛАННЯ НА YOUTUBE МОН, ДЕ ТРАНСЛЮВАТИМУТЬСЯ УРОКИ ДЛЯ ВСІХ КЛАСІВ
З 6 квітня 2020 року на YouTube-каналі МОН, а також ще на 15 телеканалах та медіаресурсах о 10:00 розпочинаєтья трансляція уроків для учнів 5-11 класів на карантині.
На YouTube-каналі МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Публікуватимуться вони за розкладом – один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень також може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.
Кожен охочий може також завантажити розклад з темами на весь тиждень: 5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас.
Для учнів, що мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:
- 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна
- 6 клас – ZOOM та News One
- 7 клас – 5 канал та ZIK
- 8 клас – Індиго та УНІАН
- 9 клас – Рада та UA:Культура
- 10 клас – UA:Перший
- 11 клас – М1
Можливість долучитися до трансляції відеоуроків відкрита для всіх українських телеканалів. Так, завдяки цьому вже після анонсування уроків до трансляції долучилися 5 канал, що транслюватиме 7 клас, та медіаресурс MEGOGO, що розмістить у себе абсолютно всі уроки. Окрім цього, сервіс онлайн-телебачення Київстар ТВ зробив відкритим доступ до всіх телеканалів, які транслюватимуть уроки.
Нагадуємо, що уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, щонайменше до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.
Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.
Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва. У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.
Організатори закликають батьків завантажити розклад уроків та заохочувати дітей навчатись. Залишаємось вдома! Вчимось вдома!